Novinky, aktuality

Aktuální informace z dění a činnosti klubu. Najdete zde starší zápisky z akcí a probíhající benefity pro členy klubu, technické podrobnosti a návody jak hlásit události ze vzduchu a řadu dalších zajímavostí. Stojí to za to přečíst si a projít články, budete tak v obraze......

Počasí se zbláznilo, nelétá se :-(

Tak jsem již minulý týden chtěl popřát všem pilotům krásné dny a spousty krásných zážitků z létání v nové sezoně.

Navigace pro Nebeské Anděle

Výherci fotosoutěže „Záplavy 2013“ dostanou navigaci Garmin Nuvi 2455 Europe Lifetime GPS navigace Garmin Nuvi 2455 Lifetime nabízí doživotní aktualizaci map Evropy. Po registraci máte navíc možnost nahrát si do přístroje také mapy Topo Czech a Atlas Czech, které, mimo kompletní silniční a uliční mapy České Republiky, obsahují i turistické trasy, cyklotrasy, a dokonce i polní a lesní cesty. Navigace je vybavená 4,3“ dotykovým displejem s volitelnou orientací na výšku nebo na šířku.

Zajistili jsme ceny pro fotosoutěž

Nic méně se ozvalo více než deset pilotů, členů klubu Nebeských Andělů a své snímky ze zaplavených částí poslali na email. Byli i tací co přivezli, nebo poslali CD případně umístili své fotografie na internetová úložiště. Vybrali jsme od každého nějaké vypovídající snímky a ty jsme umístili do naší klubové fotogalerie.

3. slet Klubu Nebeských Andělů LKLT

Tak se nám všem přiblížil termín v pořadí již třetího sletu nebeských Andělů. V sobotu 15.září si dejte do plánu výlet do Prahy na letiště Letňany (LKLT), kde se bude akce již tradičně konat.

Blíží se termín II. Sletu Nebeských Andělů

Ke konci srpna jsme rozeslali pozvánky na všechny emailové adresy členů Klubu Nebeských Andělů.

II Slet Nebeských Andělů se vydařil..

V sobotu 17. září na letiště Letňany Praha od rána přiletělo přes osmdesát Nebeských andělů.

Sezóna létání začala létem

Tak už definitivně skončilo zimní období a před "okamžikem" začalo léto, nasvědčují tomu vysoké teploty posledních dnů.

Výherci soutěže o druhý Vánoční balíček jsou známi..

Tak jsme pečlivě sledovali v průběhu prosince a ledna jak nám utěšeně přibývá volání od vás Andělů. Můžeme potvrdit že při kalamitních situacích v tomto sledovaném období vás na silnicích bylo hodně a hodně jste volali k nám na bezplatnou linku 800122012. Podané informace tak pomohli všem motoristům lépe se orientovat na silnicích ve všech krajích republiky. Nejaktivnější byli piloti z Jihlavského kraje, z Prahy, Brněnského kraje a Ostravska. Víme a z praxe máme potvrzeno že právě v těchto krajích je největší procento všech problémů na silnicích každý den. Dopravní informační servis Global Assistance je zdrojem pro více než dvacet rádií s celostátním ale i regionálním dosahem a proto vaše informace plynou pro velkou většinu motoristů. Za to bychom rádi znovu poděkovali vám všem aktivním Nebeským Andělům.

1. Slet Nebeských andělů se vydařil

V krátkém popisu bychom rádi informovali všechny členy klubu a příznivce sportovního létání o právě skončeném prvním sletu.

Už zítra.....

Již zítra se na letišti Letňany sejdou na prvním sletu členové klubu Nebeských Andělů. Je pro ně připraven program, kde mimo jiné bude vystaven letoun Morava L-200, OK-OFI, který jako jediný obletěl v dubnu 2008 severní pól. Přítomen bude rovněž i jeho pilot pan Bold a bude moci říci zkušenosti z této expedice.