Setkání, termíny

Zde se vždy dozvíte informace z připravovaných akcí. Po proběhnutí akce sem dáváme článek s fotoreportem.

II Slet Nebeských Andělů se vydařil..

V sobotu 17. září na letiště Letňany Praha od rána přiletělo přes osmdesát Nebeských andělů.

Sezóna létání začala létem

Tak už definitivně skončilo zimní období a před "okamžikem" začalo léto, nasvědčují tomu vysoké teploty posledních dnů.

Výherci soutěže o druhý Vánoční balíček jsou známi..

Tak jsme pečlivě sledovali v průběhu prosince a ledna jak nám utěšeně přibývá volání od vás Andělů. Můžeme potvrdit že při kalamitních situacích v tomto sledovaném období vás na silnicích bylo hodně a hodně jste volali k nám na bezplatnou linku 800122012. Podané informace tak pomohli všem motoristům lépe se orientovat na silnicích ve všech krajích republiky. Nejaktivnější byli piloti z Jihlavského kraje, z Prahy, Brněnského kraje a Ostravska. Víme a z praxe máme potvrzeno že právě v těchto krajích je největší procento všech problémů na silnicích každý den. Dopravní informační servis Global Assistance je zdrojem pro více než dvacet rádií s celostátním ale i regionálním dosahem a proto vaše informace plynou pro velkou většinu motoristů. Za to bychom rádi znovu poděkovali vám všem aktivním Nebeským Andělům.

1. Slet Nebeských andělů se vydařil

V krátkém popisu bychom rádi informovali všechny členy klubu a příznivce sportovního létání o právě skončeném prvním sletu.

Už zítra.....

Již zítra se na letišti Letňany sejdou na prvním sletu členové klubu Nebeských Andělů. Je pro ně připraven program, kde mimo jiné bude vystaven letoun Morava L-200, OK-OFI, který jako jediný obletěl v dubnu 2008 severní pól. Přítomen bude rovněž i jeho pilot pan Bold a bude moci říci zkušenosti z této expedice.

Nebeský anděl v televizi

Krátké video a první slova o Klubu nebeských andělů v televizi

Klub Nebeských andělů už má přes 250 členů!

První článek a ohlášení spuštění nového webu Klubu nebeských andělů proběhlo ve velice krátké době po představení na letišti v Příbrami. Zde budete nacházet poznámky a důležité údaje o činnosti a výhledových akcích Klubu nebeských andělů (KNA)

AeroExpo Europe Příbram

Od pátku 28. do neděle 30. května představujeme projekt Nebeský anděl na výstavě AeroExpo na letišti Příbram - Dlouhá Lhota. Našemu stánku umístěnému na venkovní ploše naproti zelené věži vévodí dvě letadla v barvách Global Assistance a můžete se zde do Klubu Nebeských andělů zaregistrovat. Čeká na vás také malý dárek. Prví Nebeští andělé jsou už zaregistrováni, tak neváhejte a následujte jejich příkladu :)

WEBRIEFING v praxi....

Pro dnešní běžné létání je dobré mít při sobě samozřejmě mapy a přístroj s GPS pro orientaci. Při prvním sletu Nebeských Andělů v září letošního roku bylo pro všechny přítomné prezentováno i další potřebné vybavení a tím je obsah portálu WEBRIEFING.

Jak popsat dopravní situaci ze vzduchu?

Vše začíná už doma nebo v zaměstnání před odjezdem na letiště / startoviště. Zaznamenali jste z rozhlasu nebo televize, že je ve Vašem okolí nějaké dopravní omezení nebo nějaká nestandardní situace? Zapamatujte si tuto informaci. Na letiště / startoviště cestujete zpravidla automobilem. Potkali jste cestou kolonu, dopravní nehodu nebo něco nestandardního? Vezměte tento fakt na vědomí, v případě, že to považujete za vhodné, informujte Callcentrum Global Assistance již cestou na letiště / startoviště protože tím POMÁHÁTE DRUHÝM!!