Blíží se termín II. Sletu Nebeských Andělů

Ke konci srpna jsme rozeslali pozvánky na všechny emailové adresy členů Klubu Nebeských Andělů. Několik se nám vrátilo jako nedoručitelné. Důvodem byla často přeplněná e-mailová schránka či neexistující adresa. Proto prosíme všechny členy, kteří nedostali pozvánku, aby napsali krátký email na machovec@1220.cz abychom vše napravili.

Slet se opět koná na letišti Praha Letňany a díky vstřícnosti majitelů letiště jsou všechny přílety nebeských Andělů bez poplatků a tak Vás zveme k příletu na celou akci. V sobotu 17. Září 2011 bude po celý den pro všechny připraven bohatý program i díky tomu že se v tu dobu koná Den Letiště Praha Letňany a již 14. Ročník Letňanského kufru. Podrobnosti a program celé akce najdete na webu http://letnany-airport.cz/ .

Den Letiště Praha Letňany není leteckým dnem. Můžete přiletět a odletět kdy budete chtít, nenarazíte na žádné VIP prostory, toto je den určený hlavně pilotům. V průběhu celého dne budou probíhat ukázkové lety letadel včetně akrobatických a historických. Připravené bude také vystoupení nově vytvořené letecké skupiny „Nebeský Anděl“ se Slávou Kovářem. Mirek Oros jako čerstvý světový rekordman s motorovým padákovým kluzákem představí všem průběh tohoto úspěšného pokusu i s obrazovým materiálem. Zajímavá témata najdete rovněž v programu dne Letiště Praha letňany.

Pokud se Vám tento programový koktejl líbí, vemte sebou rodinu a kamarády bude to určitě příjemný výlet a setkání s ostatními piloty z celé České republiky.

Chystáme pro Vás opět pohoštění a klidné prostředí stanu se zázemím a prostory pro povídání na ploše či uvnitř v případě nečasu.

Přileťte, přijeďte, přijděte těšíme se ...