Jak se stát Nebeským andělem?

Nebeským andělem se může stát kdokoliv, kdo legálně létá jako pilot nebo třeba jako člen posádky, a má zároveň k dispozici vlastní mobilní telefon. Přihlásit se do klubu Nebeských andělů je možné vyplněním formuláře, nebo v rámci akcí, kde bude projekt prezentován. Přihlášením se do klubu Nebeských andělů získáváte kromě možnosti aktivně přispět ke zvyšování prestiže letectví také možnost získat některou z cen pro nejaktivnější Nebeské anděly.

Výhody členství v Klubu nebeských andělů

Pro všechny nové i již registrované členy Klubu Nebeských andělů připravujeme řadu výhod a benefity, které budeme postupně doplňovat podle možností GA a potřeb klubového života.Budou pořádány informativní slety a nepravidelné vyhodnocení celého projektu v průběhu celého roku na těchto stránkách.

Pro každého nového člena Klubu Nebeských andělů :


  • pro všechny registrované platí slevy na Asistenční služby GLOBAL ASSISTANCE pro vaše vozidlo a letadlo zde podrobnosti
  • samolepka s logem Nebeského anděla na letadlo a auto, může být po domluvě zaslána poštou (vozíme sebou na slet KNA)
  • čepice, nebo tričko s logem Nebeského anděla po domluvě (vozíme sebou na slet KNA)
  • plastová členská karta s evidenčními údaji může být po domluvě zaslána poštou (vozíme sebou na slet KNA)

Registrační formulář

Prosím vyplňte všechny požadované údaje. Adresa bydliště je důležitá pro korespondenci a zasílání klubových předmětů.

*Osobní údaje, které obsahuje Vaše registrace, budou zpracovávány v souladu s pravidly pro ochranu osobních údajů GLOBAL ASSISTANCE, a.s. Podrobnosti naleznete GDPR


Zaškrtněte alespoň jednu možnost vašeho sportovního vybavení

Vyplněním registračního formuláře budete zařazeni do KLUBU NEBESKÝCH ANDĚLŮ se všemi připravovanými výhodami a případnými dobrovolnými závazky. Samolepky na letadlo a karta Nebeského anděla Vám bude na požádání zaslána na uvedenou poštovní adresu. Vaše telefonní číslo a email budou sloužit pro identifikaci při vzájemné komunikaci.