First Aid 2020 projekt záchrany života

First Aid 2020 projekt záchrany života

Začíná se prodlužovat den, zima je spíše na kopcích. V hangárech a na letištích jsou již k vidění piloti, co začínají ladit a připravovat své krásné létající stroje.
Ani my na Globalu společně s LAA ČR jsme neusnuli zimním spánkem a poctivě připravujeme další ročník projektu první pomoci pro sportovní piloty First Aid 2020.
Již jsme domluvili termíny a nyní je to zcela na Vás pilotech, kteří se do tohoto projektu přihlásíte. Dohodli jsme se, že v letošních kursech budeme preferovat NOVÉ ÚČASTNÍKY. Bude tedy dobré, pokud se co nejdříve přihlásíte organizátorům na známý email machovec@1220.cz . Uzavírka přihlášek je 10. března rozhodněte co nejdříve.
V odpovědi, přihlášce, prosím uveďte preferované místo Praha/Nymburk/Brno. Tyto lokality zůstávají stejné z minulých ročníků.
Vaše přihlášky shromáždíme a do poloviny března potvrdíme i s termíny. Zatím jsme předběžně zamluvili dva termíny na konci dubna.
Lektoři a organizátoři, opět ve vysokém standardu, připravili na celou sobotu zajímavé a zejména poučné informace a praktické nácviky záchrany života pro všechny situace.
Poznatky z minulých ročníků projektu First Aid byly pro školitele důležité pro přípravu právě nastupujícího v roce 2020. Věříme, že se opět podaří pár desítkám pilotů získat informace a návyky, které mohou v případě nouze zajistit záchranu života v profesním ale i běžném životě.