First Aid 2023 projekt záchrany života

First Aid 2023 III. ročník projektu záchrany života

Začíná se prodlužovat den, zima je spíše na kopcích. V hangárech a na letištích jsou již k vidění piloti, co začínají ladit a připravovat své krásné létající stroje.
Ani my na Globalu společně s LAA ČR jsme neusnuli zimním spánkem a poctivě připravujeme další ročník projektu první pomoci pro sportovní piloty First Aid 2023.
Již jsme domluvili termíny a nyní je to zcela na Vás pilotech, kteří se do tohoto projektu přihlásíte. Dohodli jsme se, že v letošních dvou kursech budeme preferovat NOVÉ ÚČASTNÍKY. Bude tedy dobré, pokud se co nejdříve přihlásíte organizátorům na známý email machovec@1220.cz . Uzavírka přihlášek je 5. března rozhodněte co nejdříve.
V odpovědi na uvedený email případně formuláři, který je pod článkem prosím uveďte preferované místo Praha/Brno. Tyto lokality zůstávají stejné z minulých ročníků.
Vaše přihlášky shromáždíme a do 6 března potvrdíme i s termíny vybraným zájemcům. Zatím jsme již natvrdo zamluvili dva termíny a to 11.3 Praha
18.3 Brno
Změnou oproti předchozím ročníkům je výběr 200,-Kč účastnického poplatku přímo na místě.
Lektoři a organizátoři, opět ve vysokém odborném standardu, připravili na obě soboty zajímavé a poučné informace a praktické nácviky záchrany života pro všechny situace. Cvičný materiál a figuríny jsou shromážděny a při nácviku si každý účastník "užije".
Poznatky z minulých ročníků projektu First Aid byly pro školitele důležité pro přípravu právě nastupujícího projektu v roce 2023. Věříme, že se opět podaří pár desítkám pilotů získat informace a návyky, které mohou v případě nouze zajistit záchranu života v profesním ale i běžném životě.

Věříme, že i třetí ročník projektu First Aid 2023 se pro většinu z vás stane přínosem a budete mít nové zkušenosti, které se mohou hodit

Bude dobré nečekat na poslední chvíli, počty účastníků v kurzu jsou omezené.


Závazné přihlášení do projektu First Aid 2023