Konec sezóny / Začátek další spolupráce...

Zdravíme všechny piloty "Nebeské Anděle". Při změně času se rychleji blíží večerní přítmí a tím i doba pro létání. Také sluníčko už se nám tak často neukazuje a tím i pravidelné létání není pro většinu z vás pravidelné.
Již při spuštění projektu dopravních zpravodajů z nebes jsme se snažili zdůraznit podstatu a tou jsou dopravní informace od vás pro všechny. V systému máme již od všech registrovaných Andělů přes 300 volání!!! A to je s porovnáním k velikosti skupiny Nebeských Andělů výborné číslo. Při pohledu na kmen Dobrovolných dopravních zpravodajů Zelené vlny, kterých je více než 5000 a volají průměrně tisíckrát měsičně jde skutečně o velmi dobré číslo!!!
Nyní, kdy už nebudete tak často ve vzduchu, se tedy nabízí možnost dále přispívat svými informacemi přímo z auta. Auto začnete používat více pro svojí přepravu a vaše informace jsou důležité pro všechny motoristy. Právě v těchto krátkých dnech, plných plískanic a nepříjemného počasí je kvalitní dopravní informace nutná a potřebná pro bezpečné a plynulé cestování. Při získání zprávy do systému GA je tato okamžitě distribuována do rádií, televize, na určené weby a rovněž pro všechny tři mobilní operátory kde jsou všechny dopravní informace dostupné formou SMS, WAP případně i přes informační linky podle zaměření operátora. Rovněž navigační přístroje vybavené funkcí RDS-TMC jsou plněny aktuální dopravní situací ze systému kam přispíváte svými informacemi.
Děkujeme Vám za dosavadní vaší práci a činnost v projektu a věříme, že se dobré jméno sportovních pilotů dostane do podvědomí lidí jako ti, co pomáhají všem...