Předání navigací výhercům Fotosoutěže / Sosnová

Nevíme, zda jste již nachystali kamarády, rodinu na připravovaný slet Andělů „na Bohemku na Křídlech 2013“ dne 13.července 2013 v odpoledních hodinách.

Každopádně právě na této akci budou všem třem výhercům předány kompletní navigace Garmin Nuvi 2455 Europe Lifetime, spolu s kódy na registraci doživotního stahování a aktualizace map a kódem pro stažení a doplnění map podle výběru včetně TOPO CZECH 50.
Je to opravdu krásná, velká a účelně zpracovaná navigace s jednoduchou obsluhou a použitím jak ve vzduchu, tak samozřejmě v autě či na pěších túrách všude, kam vás zavede.
Ing. Petr Bold, jako generální ředitel GA, ale hlavně Nebeský Anděl a aktivní pilot, předá navigace do rukou vyhlášených pilotů mezi 17 a 18 hodinou přímo ve stanu VIP. Chvilku před startem vozů v soutěž Rally Bohemia.

Doufáme, že jste si datum zapsali a přiletíte se podívat a také prodebatovat s ostatními Nebeskými Anděly co je nového a co se chystá. A není toho opravdu málo. Chystáme spuštění radiotelefonického spojení na leteckém pásmu na třech kmitočtech podle povolení ČTÚ.

Připravujeme opět velký podzimní slet Nebeských Andělů v Letňanech a budeme už znát i podrobnosti kdy a jak se obě akce rozeběhnou. S tím souvisí i propagace projektu mezi piloty a věříme, že po spuštění přímé komunikace a domluvy přes vysílačky bude celý projekt velkou měrou rozšířen o další aktivní piloty.

Těšíme se na Vás..