Samolepky frekvencí nejen do kabiny

19. březen 2015

V posledním čísle časopisu PILOT 3/2015 jsme ve spolupráci s LAA ČR nechali vložit aršík se samolepkami. Na aršíku jsou čtyři samostatné malé samolepky s volacími znaky a frekvencemi na komunikaci mezi pilotem a dopravní centrálou Global Assistance. Jako malý bonus jsme nechali ještě pod nimi dva malé znaky Klubu nebeských andělů. Samolepky si tak můžete vylepit přímo do kabiny letadla, nebo na nákoleník na desky. To abyste nemuseli hledat v paměti „jak se to vlastně s tou centrálou GA spojím?"

Samozřejmě je vlastní pilotování SLZ tím nejdůležitějším úkonem, ale můžete požádat posádku, aby pozorovala dění na zemi a pomocí vysílačky a určené frekvence se spojila a ohlásila problém. Samolepky jsou dobře čitelné a na viditelném místě nebudou vadit a máte jistotu, že nemusíte hledat a vzpomínat.

Je jich větší počet a tak je můžete klidně i rozdat kolegům pilotům, kteří ještě nevědí o projektu a Klubu Nebeských andělů. Pokud časopis nemáte v ruce můžete přímo napsat realizačnímu tým email, ve kterém uvedete úplnou poštovní adresu a samolepku dostanete poštou. Ještě tu nějaké máme.