Slet KNA 2018 již tuto sobotu

Již tuto sobotu 25.8.2018

Pokud jste na dovolené či plánujete víkendové výlety vězte, že již tuto sobotu se v Jihlavě - Henčov na letišti Aeroklubu sletí stovky sportovních pilotů.

Dlouho připravovaná akce
9. Slet Klubu nebeských andělů
a 7. slet LAA ČR Sobě
odstartuje již tuto sobotu 25.8.2018 ráno.

Jelikož se jedná o tradiční podnik na tradičním místě netřeba Vás všechny znalé upomínat. Jistě to již máte ve svých letových plánech. Na druhou stranu, zkuste se na svých domovských letištích o akci zmínit a pozvat další sportovní piloty na setkání do Jihlavy. Myslíme si, že všechny předchozí ročníky této společné akce ukázaly, jak lze uprostřed republiky strávit příjemný den a potkat se s kolegy z celé země.

I pravidelné letecké show, na známých místech, se stávají v průběhu let okoukané a téměř všude stejné. Na sletu KNA a LAA ČR je však daleko větší možnost potkat se s lidmi co celý rok i déle nevidíte, v klidnějším prostředí bez velkého ruchu na obloze. A tak si i popovídat v klidu a příjemném prostředí stanu GLOBAL ASSISTANCE co je nového za uplynulé období a pochlubit se, co se podařilo na tom kterém letišti, zavzpomínat. Připravované přednášky a ukázky vám opět rozšíří obzory poznání a doplní informace, které můžete dále využít.

Těší se na Vás celý organizační týmy obou pořadatelů