Slet „Na Bohemku na křídlech 2017“ je za dveřmi

Tento rok se Rally Bohemia v pořadí již 44 ročník koná opět přímo v Mladé Boleslavi a blízkém okolí. Po oba dny o víkendu 1-2. Července 2017 se bude řada posádek aut včetně historiků snažit o první místa v této tradiční soutěži. A pro členy Klubu Nebeských andělů to již bude tradiční sedmý ročník a to je také krásná tradice.

Organizačně bude podobný jako před dvěma lety. Místo pro náš stánek bude opět přímo u městské trati v parku pod Hotelem Romantika. Tedy z letiště bude transfer auty do místa setkání. Opět bude domluveno otevřené muzeum Metoděje Vlacha a po celou dobu bude bohaté občerstvení pro všechny sportovní piloty a přátele létání. Tribuna pro sledování projíždějících závodních aut bude rovněž hned v blízkosti stanu Nebeských andělů.

Termín je daný na neděli 2. Července od 10 hodin,
Ukončení podniku se předpokládá kolem 16,30 hodiny.

Pro odvozy z letiště budeme připraveni již po 8 hodině a plánování odletů si domluvíme na místě.

Bude dobré, když si telefonní číslo 606 66 77 34 na přesun z a na letiště uložíte do mobilu. Pěšky je to sice krásná procházka, ale počasí, které pořadatelé objednali, nebude pro tak dlouhý pochod tím nejlepším prostředím. Parkování auty bude rovněž nejvhodnější přímo u letiště. Případně je možné vyhledat na internetu povolená místa v Mladé Boleslavi. Je však možné, že budou stejně jako v minulých letech plná aut ostatních návštěvníků tohoto motoristického podniku.

Po vstřícném jednání s vedením letiště LKMB jsou přistávací poplatky ZDARMA. Tedy opět jeden malinký důvod pro krásný výlet pro všechny „příznivce vůně benzínu“.

Organizátoři setkání mají opět připraveny drobné předměty, které jsou posbírány z předchozích let a tak budou velmi rozdílné, ale nemusí zbýt na poslední přistávající.

Žádáme Vás o zaslání potvrzení příletu na akci či plánované návštěvy autem na obvyklý email machovec@1220.cz .