Spustili jsme přípravu na II.Ročník projektu FIRST AID 2019

Spustili jsme přípravu na II.Ročník projektu FIRST AID

Projekt GOBAL ASSISTANCE a.s. a LETECKÉ AMATÉRSKÉ ASOCIACE ČR je určen pro všechny sportovní piloty a členy Klubu nebeských andělů. Má za cíl poskytnout odborný kurs a proškolení v oblasti předlékařské první pomoci při řešení krizových situací nejenom na letištích a při leteckých nehodách, ale i na silnicích a v běžném životě.

Po úspěšném pilotním projektu počátkem letošního roku jsme nastartovali přípravu pro již druhý ročník First Aid 2019. Bude probíhat opět na jaře o víkendech. V předchozím časopise PILOT jsme zveřejnili možnosti přihlášení do kursů přímo na email machovec@1220.cz .
Pro ty kteří navštívili tuto stránku, níže je formulář, který vaši přihlášku včetně preferencí místa kursu zaeviduje přímo do systému. Bude dobré nečekat na poslední chvíli, počty účastníků jsou omezené. Prosím řekněte ve svém okolí o projektu.

Uzavírka přihlášek je 15. února 2019

Jako místa pro kursy budou opět v kombinaci Nymburk, Praha, Brno. Přesné datumy na sobotní termíny upřesníme v únoru 2019 osobně s každým. Vzhledem k leteckým akcím, které jsou v kalendáři jsme opět limitováni koncem března kdy budeme startovat do začátku května.

Věříme že i druhý ročník projektu First Aid se pro většinu z vás stane přínosem a budete mít nové zkušenosti, které se mohou hodit


Přihláška First Aid 2019

Preferované místo kursu zaškrtněte,

Přihlášením souhlasíte s poskytnutím osobních ůdajů pro účely administrace projektu. Tyto budou po ukončení smazány.

Můžete uvést vaše termínové možnosti