Výherci soutěže o druhý Vánoční balíček jsou známi..

Tak jsme pečlivě sledovali v průběhu prosince a ledna jak nám utěšeně přibývá volání od vás Andělů. Můžeme potvrdit že při kalamitních situacích v tomto sledovaném období vás na silnicích bylo hodně a hodně jste volali k nám na bezplatnou linku 800122012. Podané informace tak pomohli všem motoristům lépe se orientovat na silnicích ve všech krajích republiky. Nejaktivnější byli piloti z Jihlavského kraje, z Prahy, Brněnského kraje a Ostravska. Víme a z praxe máme potvrzeno že právě v těchto krajích je největší procento všech problémů na silnicích každý den. Dopravní informační servis Global Assistance je zdrojem pro více než dvacet rádií s celostátním ale i regionálním dosahem a proto vaše informace plynou pro velkou většinu motoristů. Za to bychom rádi znovu poděkovali vám všem aktivním Nebeským Andělům. Ti kteří vlastní automobilové navigače s příjmem RDS-TMC mohou dostávat dopravní informace přímo do vozidla za jízdy. Všechny informace jsou digitálně zpracovány i pro tento systém, který provozujeme již od roku 2005 na FM vlnách ČRo Radiožurnálu kde jej šíříme bez výpadků po celou dobu.

Samozřejmě že všude ve světě a tedy i u nás je dopravní informační servis závislý na množství a kvalitě získávaných dopravních informací a u nás v Česku je to stále ještě systém, který se rozvíjí a nebude vždy 100% pro každou silnici a komunikaci. Na to jsou dopravní infpormace příliš živé a rychle se měnící v čase i prostoru.

A teď tedy pár slov k vyhlášení nejaktivnějších pilotů, Nebeských Andělů.
v průběhu prosince a ledna bylo přijato více než dvěstě volání z telefonů Nebeských andělů a to je vzhledem k celkovému počtu členů klubu NA úctyhodné číslo.Nejaktivnější piloti volali více než desetkrát!

Vybrali jsme následující tři aktivní piloty:

Petr BIČ F - Air Benešov
Milan Marek LK Sazomín
Jaroslav Král LK Sazená

Pro všechny připravujeme a zašleme v nejbližší době na jejich adresy dárkové balíčky "druhé Vánoce".

Věříme že než začne sezona bude volání aktivních pilotů Nebeských Andělů v našem callcentru jenom přibývat. Na jaře letošního roku připravujeme znovu spuštění kampaně pro nábor nových členů a oslovíme všechny letecké kluby a plochy. Připravíme rovněž setkání na některém z vytipovaných letišť a tešíme se že se opět budeme setkávat osobně při přeletech našich letadel.
Přejeme všem hezkou novou sezonu a šťastná přistání po celý rok 2011..