Vyleštěte vrtule, otřete křídla Jihlava 2017 je za dveřmi

Již příští sobotu 26.8.2017 se koná tradiční setkání členů Klubu nebeských andělů a slet Letecké amatérské asociace na letišti v Jihlavě - AK Henčov. Obě organizace, tedy Global Assistance a LAA ČR pilně připravují zázemí a program pro všechny piloty a návštěvníky tohoto každoročního svátku pro sportovní piloty a členy klubu. A program bude opět bohatý a každý najde svůj koutek, kde se dozví co nového je v letectví a činnosti klubu. Aeroklub Jihlava - Henčov opět uvolnil prostory a po celý den bude na věži „Info“ pro všechny přiletivší. Prosím dodržujte bezpečnost provozu po celý den na letišti.

Opět bude hlavní dění a přednášky ve stanu Klubu nebeských andělů společně se zajištěným výborným občerstvením po celý den. Všichni sportovní piloti určitě rádi potkají své kolegy z celé republiky a možná i zahraničí jako loni, kdy se přiletělo podívat a zažít tak velký slet i několik sportovních pilotů ze Slovenska a Polska.

Pro členy klubu jsou připraveny malé, užitečné dárky jako poděkování za jejich činnost po celý rok. Pro nové členy, kteří se přihlásili loni budou připraveny i právě dohotovené členské karty. Vezeme sebou i několik triček a čepic pro výměnu za staré.

Počasí jsme sice objednali, ale tam nahoře v tom mají trochu větší nepořádek a nic neslíbili, takže uvidíme. Pro návštěvu se loni rozhodlo díky nepřízni počasí v jižní části republiky i několik pilotů v autech. Takže i to je jedna z možností přímé účasti na letošním sletu.

Podle ohlasů z minulých ročníků se nám zdá, že tento podnik je pro mnoho pilotů jedním z hlavních za celý rok a tak přejeme příjemně strávený den či víkend v krásné přírodě Vysočiny.

Budeme se těšit a věříme, že se potkáme v „Jihlavě 2017“ v dobrém