Zajistili jsme ceny pro fotosoutěž

Krásné léto před námi, letiště již oschly a patřičně ztvrdl podklad a tak je ve vzduchu vidět stále více letadel a SLZ. Na svých cestách vídám poblíž letišť mnoho z Vás, jak si skvěle užíváte výlety a přelety. Také množství telefonátů na dopravní linku 800 1220 12 se množí a jsme rádi, že pro všechny motoristy přidáváte své informace z nadhledu.

Slibovali jsme hodnotné ceny pro fotosoutěž, kterou jsme vyhlásili v průběhu záplav. Podmínky pro zapojení všech nebyly rovné, protože řada ploch a letišť nebyla v provozu právě z důvodu podmáčení. Nic méně se ozvalo více než deset pilotů, členů klubu Nebeských Andělů a své snímky ze zaplavených částí poslali na email. Byli i tací co přivezli, nebo poslali CD případně umístili své fotografie na internetová úložiště. Vybrali jsme od každého nějaké vypovídající snímky a ty jsme umístili do naší klubové fotogalerie. Zde, jak jsme na počátku napsali zůstanou jako připomínka letošního roku pro všechny přístupné. Díky situaci v republice se zájem médií ihned po záplavách přenesl na jinou problematiku a tak se fotografie nikam dál nedostaly. I když je možné, že až se nějaký novinář začne zabývat povodněmi a následnými kroky, budou naše vystavené fotografie použity. To ukáže čas...

Po velké debatě zde u nás na GLOBAL ASSISTANCE jsme se rozhodli určit tři Nebeské Anděle, kteří dodali své snímky do fotogalerie a jako odměnu za jejich zájem jsme zakoupili tři GPS NAVIGACE GARMIN NUVI 2455 v hodnotě jedné 3 600,-. Tyto navigace jsou vhodné nejen do automobilu, ale i do letadla. Tak budete na svých cestách v autě i v letadle vždy vědět kterou silnici přelétáte a které obce a města jsou pod Vámi, nebo které jste minuli zkrátka kde jste.. Tedy informace budou vždy přesné a s podrobnostmi, které jsou pro ostatní řidiče podstatné.

Podrobnosti v dalším článku