XIV. Slet Klubu nebeských andělů byl výjimečný

XIV. Slet Klubu nebeských andělů byl výjimečný

Musím použít výrazy jako, tradiční, opakované, kvalitní, různorodé, zajímavé, poučné, poděkování, hodnocení, radostné a přátelské setkání. To všechno jsou synonyma tohoto sletu.

Zvedneme Floriána nad zem :

Zvedneme Floriána nad zem :

Jak to funguje? Na stránkách LAA ČR se seznámíme s mapou zobrazující stupeň nebezpečí vzniku požáru Před letem zapnete jakýkoliv záznam GPS– jedině díky záznamu můžeme projekt vyhodnotit Pokud objevíte událost (požár) voláte frekvenci Nebeských andělů Operátor vás propojí s pracovištěm hasičů -vše probíhá v otevřené řeči!!!

Piloti hlásí požáry / 2023

Piloti hlásí požáry / 2023

Tento „staro – nový projekt“ v roce 2023 je pokračováním a rozšířením předchozích méně či více úspěšných plánů Klubu nebeských andělů a LAA ČR. Jedná se o sezonní zvýšení pozornosti a hlášení požárů na centrálu Global Assistance. Jak se zapojit najdete v článku "Zvedneme Floriána nad zem

First Aid 2023 ukončen

First Aid 2023 ukončen

Po rozebrání všech variant a možností uskutečnit oba dva termíny projektu první pomoci First Aid 2023 ve dnech 11 a 18 března jsme museli přiznat, že to není rozumné, ani ekonomické pro obě strany. RUŠÍME OBA TERMÍNY z důvodu mizivého zájmu a malého počtu účastníků..