Novinky, aktuality

Aktuální informace z dění a činnosti klubu. Najdete zde starší zápisky z akcí a probíhající benefity pro členy klubu, technické podrobnosti a návody jak hlásit události ze vzduchu a řadu dalších zajímavostí. Stojí to za to přečíst si a projít články, budete tak v obraze......

Požáry očima nebeských Andělů

Požáry očima nebeských Andělů

...požár nahlásili i s číslem na mobil pilota, který se po té domlouval přímo s osádkou vozu. Naváděl je přímo po stezkách v lese na místo požáru. Stala se i příhoda, kdy pilot z letadla vyhledal nejbližší vodní zdroj a pomohl tak aktivně hasičům při vlastním hasebním zákroku...

Akce Na Bohemku na křídlech 2013 se vydařila

Akce Na Bohemku na křídlech 2013 se vydařila

V sobotu 13. července 2013 se na GLOBAL ASSISTANCE RACING ARÉNĚ SOSNOVÁ u České Lípy konal plánovaný slet Nebeských Andělů. Všichni se této akci mohli dozvědět z emailů a článků v PILOTOVI a samozřejmě u nás na webu Klubu Nebeských Andělů. Pro úplnost jsem stačil přehodit datum z června na červenec. Čas příletů byl nastaven na odpolední 15,30 hodiny, přes to se stalo že přiletěl anděl již po 10,00 hodině a když zjistil že akce opravdu začíná až podvečer přeletěl a vrátil se odpoledne.

Vyhlášení Fotosoutěže „Záplavy 2013“ očima Klubu NA

Vyhlášení Fotosoutěže „Záplavy 2013“ očima Klubu NA

Nebudeme zvýrazňovat, které fotografie nás zaujaly a který pilot nejlépe postihl zobrazení velké vody z kabiny letadla. Vyhodnoceni jsou všichni, co se zapojili do této řekněme práce navíc.. Jejich fotografie zůstávají připomínkou na záplavy 2013. Všem třem Výhercům blahopřejeme a v sobotu na Sosnové budou předány všechny tři navigace.

Předání navigací výhercům Fotosoutěže / Sosnová

Předání navigací výhercům Fotosoutěže / Sosnová

Nevíme, zda jste již nachystali kamarády, rodinu na připravovaný slet Andělů „na Bohemku na Křídlech 2013“ dne 13.července 2013 v odpoledních hodinách. Každopádně právě na této akci budou všem třem výhercům předány kompletní navigace Garmin Nuvi 2455 Europe Lifetime, spolu s kódy na registraci doživotního stahování a aktualizace map a kódem pro stažení a doplnění map podle výběru včetně TOPO CZECH 50.

Záplavy 2013

Záplavy 2013

V tuto dobu, kdy všichni obyvatelé České Republiky mají nepříjemné zkušenosti se záplavami a povodněmi , se na Vás obracíme s prosbou o dokumentaci zaplavených území. Pokud to umožňují technické podmínky Vašich domovských letišť a máte možnost vzlétnout, žádáme Vás o fotodokumentaci zaplavených území.

 Počasí se zbláznilo, nelétá se :-(

Počasí se zbláznilo, nelétá se :-(

Tak jsem již minulý týden chtěl popřát všem pilotům krásné dny a spousty krásných zážitků z létání v nové sezoně.

Navigace pro Nebeské Anděle

Navigace pro Nebeské Anděle

Výherci fotosoutěže „Záplavy 2013“ dostanou navigaci Garmin Nuvi 2455 Europe Lifetime GPS navigace Garmin Nuvi 2455 Lifetime nabízí doživotní aktualizaci map Evropy. Po registraci máte navíc možnost nahrát si do přístroje také mapy Topo Czech a Atlas Czech, které, mimo kompletní silniční a uliční mapy České Republiky, obsahují i turistické trasy, cyklotrasy, a dokonce i polní a lesní cesty. Navigace je vybavená 4,3“ dotykovým displejem s volitelnou orientací na výšku nebo na šířku.

Zajistili jsme ceny pro fotosoutěž

Zajistili jsme ceny pro fotosoutěž

Nic méně se ozvalo více než deset pilotů, členů klubu Nebeských Andělů a své snímky ze zaplavených částí poslali na email. Byli i tací co přivezli, nebo poslali CD případně umístili své fotografie na internetová úložiště. Vybrali jsme od každého nějaké vypovídající snímky a ty jsme umístili do naší klubové fotogalerie.

3. slet Klubu Nebeských Andělů LKLT

3. slet Klubu Nebeských Andělů LKLT

Tak se nám všem přiblížil termín v pořadí již třetího sletu nebeských Andělů. V sobotu 15.září si dejte do plánu výlet do Prahy na letiště Letňany (LKLT), kde se bude akce již tradičně konat.

Blíží se termín II. Sletu Nebeských Andělů

Blíží se termín II. Sletu Nebeských Andělů

Ke konci srpna jsme rozeslali pozvánky na všechny emailové adresy členů Klubu Nebeských Andělů.